Turistický autobus EVADYS

Turistický autobus EVADYSTuristický autobus Evadys je koncipovaný pro regionální a celostátní linky, letištní přepravu, organizované zájezdy nebo výlety. Díky své všestrannosti se stane vaším dokonalým obchodním partnerem.

Mimořádná univerzálnost

S dědictvím od těch nejvýznamnějších modelů z celého autobusového průmyslu, je Evadys tím vozem, který by pro svou univerzálnost neměl chybět ve vaší flotile. Díky své víceúčelové architektuře, kterou lze přizpůsobit potřebám zákazníka, je vhodný jak pro linkovou dopravu s velkým množstvím zastávek, tak pro zájezdovou dopravu.

EVADYS je nabízen ve dvou délkách a se třemi typy dveří:

  • Jednokřídlými středními dveřmi v případě WC umístěného uprostřed.
  • Dvoukřídlými středními dveřmi s dostatkem prostoru pro plošinu vozíčkáře.
  • Jednokřídlými zadními dveřmi s maximálním využitím zavazadlových schrán.

Turistický autobus EVADYS

Osvědčená spolehlivost

Při vývoji nového Evadysu, jako víceúčelového autobusu, mohl výrobce stavět na bezkonkurenčních zkušenostech a osvědčené spolehlivosti rodiny meziměstských autobusů IVECO Bus. Nový Evadys, opakovaně testovaný v extrémních provozních a klimatických podmínkách od -30 ˚C do +50 ˚C, při silničních a funkčních testech na více než 120 000 km, a při zátěžových zkouškách odpovídajících 2 000 000 km provozu na evropských silnicích, zaručuje maximální výkon, sílu a spolehlivost na všech trasách, spolu s vysokou úrovní komfortu pro cestující.

Optimalizovaná výnosnost

Snížené provozní náklady, nízká spotřeba paliva a Ad Blue, dlouhé intervaly údržby a provoz velmi šetrný k životnímu prostředí, činí z nového Evadysu spolehlivý autobus pro jakoukoli misi. Evadys, inspirovaný zájezdovými a linkovými modely busů, nabízí dopravcům vynikající úroveň produktivity. Optimalizovaná všestrannost zaručuje dopravcům maximální výnos v pracovních dnech i o víkendech.

Komfort a bezpečnost

Evadys si zakládá na vysoké úrovni komfortu. Autobus lze vybavit novým polohovatelným sedadlem pro průvodce, prostornými zavazadlovými koši, kávovarem u sedadla průvodce, kuchyňkou, video systémem či wi-fi. Cestující mohou využívat individuální osvětlení a výdechy klimatizace, zásuvky USB a WC. Tepelný komfort lze regulovat díky kvalitním klimatizačním a vytápěcím systémům.

Výhodou vozu jsou okna s dvojitým zasklením a několikavrstvý podlahový materiál zajišťující protihlukovou a tepelnou izolaci. Další předností je snadný nástup a výstup z busu, které jsou jednou z podmínek příjemného cestování. Pro přepravu osob se sníženou mobilitou lze vůz navíc vybavit vestavěným kotevním systémem Q´Straint pro vozíčkáře zaručujícím maximální bezpečnost a optimální využití tohoto prostoru.


Autobusy EVADYS, univerzální řešení pro váš profit

Řada Evadys doplňuje luxusní segment kombinovaných linkových a zájezdových autobusů. Zachovává si všechny přednosti nejprodávanější řady meziměstských autobusů v Evropě: mimořádnou všestrannost, osvědčenou spolehlivost a optimalizovanou profitabilitu.

Dokonale zkombinované vlastnosti všestranného autobusu

Evadys nabízí větší výkonnost, pohodlí a větší zavazadlový prostor než běžný meziměstský autobus, ale je zároveň kompaktnější, umožňuje snadnější nástup a má nižší hmotnost, tudíž i nižší spotřebu paliva. Tento vůz je ideálně přizpůsoben dlouhým trasám s častými zastávkami, pro něž se méně hodí klasické turistické zájezdové autobusy, poskytuje však stejný výkon a komfort.Turistický autobus EVADYS

 Technické listy a brožury EVADYS

Evadys jednokřídlé střední dveře

Evadys dvoukřídlé střední dveře

Evadys zadní dveře

Produktová brožura


Slavte s námi a ušetříte
Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK