MYCÍ LINKA PRO AUTOBUSY A VOZIDLA

Kvalitní mytí autobusů a nákladních vozidel

V našem areálu servisních služeb, v Praze 9 - Satalicích, je zákazníkům k dispozici plně automatická, bezobslužná mycí linka. Myčka je speciálně určena pro efektivní mytí karosérií autobusů a nákladních vozů, včetně přípojných vozidel. Mycí linka pro autobusy se vyznačuje krátkými časy mytí. Výkon linky a mycí dosah zaručují rovnoměrné a kvalitní umytí vozidel.


Popis mycí linky a průběh mytí

Mycí linka je čtyřkartáčová, průjezdná. O perfektní očistu vašich autobusů nebo nákladních vozidel se starají pohyblivé mycí kartáče, které jsou zavěšené na konstrukci mycí linky. Zařízení myje přední část, boky a zadní část autobusu během průjezdu linkou. Kartáče jsou segmentové konstrukce s X profilovými třepivými žíněmi a jsou samostatně poháněné vlastními elektromotory.

Namáčení a konečné oplachování vozidel zabezpečují postřikovací rámy. První rám slouží jako namáčecí, druhý pak jako oplachový. Režim vjezdu do mycí linky zabezpečuje semafor, který je automaticky ovládaný řídící jednotkou.

Mycí linka pro autobusy a nákladní vozidla
Slavte s námi a ušetříte
Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK