MINIBUSY DAILY

Nejnovější generace minibusů IVECO poskytuje prvotřídní zážitek z jízdy a ještě větší přepravní prostor. Oblíbené minibusy modelové řady New Daily prošly důkladnou modernizací a na 1. pohled vás zaujme atraktivní vzhled nového designu. Přepracovaný interiér zajišťuje maximální pohodlí pro cestující a řidiče.Minibusy Iveco New Daily Jednou z dalších předností je vysoký výkon nových dieselových motorů. Minibusy New Daily právem patří mezi nejlepší vozidla ve své třídě, neboť splňují nejvyšší nároky na osobní dopravu.

Dodávané verze

Klíčovou výhodou minibusů New Daily je schopnost plnit nejrůznější požadavky na přepravu cestujících pomocí široké nabídky dodávaných verzí:

  • Daily TOURYS - zájezdový minibus v kompaktním provedení.
  • Daily START - ideální řešení pro meziměstský provoz.

Komfortní interiér

Minibusy New Daily nabízejí propracovanou ergonomii pracoviště řidiče. Komfort je na úrovni moderních osobních automobilů. Přepravní prostor je vybavený celou řadou nových designových a technických řešení zaměřujících se výhradně na pohodlí a bezpečí pasažérů. O příjemné tepelné prostředí se stará nová klimatizace a systém rozvodu vzduchu. Volitelná výbava pak umožňuje uspokojit širokou škálu různých individuálních požadavků.

Minibusy Iveco New Daily

Motorizace a další technické informace

Minibusy New Daily jsou dodávány s motory F1C 3.0 l diesel a CNG. Dieselové motory jsou vybaveny systémem selektivní katalytické redukce SCR, který zajišťuje vysoký výkon a nízkou spotřebu paliva. Motory splňují emisní normy EURO VI.

Minibus New Daily pojme až 22 sedících cestujících plus řidiče a průvodce, což u vozidel v této kategorii představuje maximum. Zavazadlový prostor je zvětšený oproti předchozí generaci o 30%. Jeho objem činí 2,5 m³ se sníženým dnem. Vozidlo disponuje dlouhým rozvorem o délce 4 100 mm. Hmotnost minibusu New Daily je 6,1 tuny.

Minibusy Iveco New DailyMinibusy Iveco New Daily

 Technické listy a brožury DAILY

New Daily Tourys

Daily Start

New Daily Blue Power

Produktová brožura


Slavte s námi a ušetříte
Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK