MĚSTSKÝ AUTOBUS CROSSWAY LE CITY

Autobus CROSSWAY LE CITY (Low Entry City) je oblíbený model u širokého spektra našich zákazníků. V oblasti nízkopodlažní hromadné dopravy patří mezi nejlepší vozidlo na trhu. Nízká nástupní výška podlahy mezi předními a středními dveřmi umožňuje cestujícím snadný nástup. Autobus CROSSWAY LE CITY je primárně určený pro městský provoz.

Městský autobus CROSSWAY LE CITY

Klíčové výhody na 1. pohled

  • Dvou nebo třídveřové provedení.
  • Výběr ze 3 délek a 2 dieselových motorizací.
  • Obě motorizace EURO VI.
  • Komfortní pracoviště řidiče.
  • Kapacita až 37 sedadel.
  • Moderní sedadla pro cestující typu STER.

Aktuální modelová nabídka

Městský autobus CROSSWAY LE CITY zákazníkům dodáváme ve dvoudveřové nebo třídveřové verzi. Autobus je momentálně k dispozici ve třech délkách: 10,8, 12 a 13 m. Nabízíme dvě motorizace:

  • Motor Cursor 9 Diesel EURO VI s výkonem 265 kW.
  • Motor Tector 7 Diesel EURO VI s výkonem 210 kW.

Autobus může být vybaven manuální nebo elektrickou rampou a vymezeným prostorem pro tělesně postižené osoby. Samozřejmostí je například nezávislé topení nebo ochrana skeletu a karoserie proti korozi s vrchním polyuretanovým lakem.

Městský autobus CROSSWAY LE CITY

Komfortní pracoviště řidiče

Řidiči oceňují nízkou hladinu hluku a vibrací, pohodlnější řízení, přístup k předním světlům pouhým vyklopením světlometů či systém detekce požáru v motorovém prostoru. Sedadlo řidiče je nastavitelné s pneumatickým pérováním, opěrkou hlavy a s tříbodovým bezpečnostním pásem. Pracoviště řidiče je také například vybaveno palubním počítačem, čelní i boční protisluneční clonou, mezistěnou za řidičem nebo uzamykatelnou skříňkou.Městský autobus CROSSWAY LE CITY

 Technické listy a brožury CROSSWAY LE CITY

Crossway LE City

Crossway LE City & Line

Crossway LE Natural Power

Produktová brožura


Slavte s námi a ušetříte
Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK