Mám zájem o nabídku

AKČNÍ NABÍDKY NA AUTOBUSY A MINIBUSY

Akční slevy na nové autobusy IVECO Bus, minibusy DEKSTRA a IVECO. V současné době máme pro zákazníky připraveno několik zajímavých limitovaných nabídek s bonusovou prémií na skladová vozidla. Ušetřete při nákupu nového autobusu nebo minibusu u společnosti TEZAS servis!

Máte zájem o zvýhodněné vozidlo? Kontaktujte našeho prodejce a vyžádejte si další informace!
Napište nám ještě dnes na e-mail: autobusy@tezasservis.cz

Právě v akci, nejvýhodnější nákup za skvělé akční ceny:

  • MINIBUSY DEKSTRA BUS - akční nabídka ► (PDF, 0.2MB)
    Minibusy DEKSTRA BUS jsou ekonomické řešení pro linkovou a meziměstskou dopravu. Jsou postavené na podvozcích IVECO Bus a nabízejí komfortní pohodlí pro pasažéry a dostatek prostoru. Díky technologiím IVECO Bus splňují tato moderní vozidla nejpřísnější kritéria dnešní doby.

  • ZÁJEZDOVÝ MINIBUS IVECO DAILY 70C - akční nabídka ► (PDF, 0.5MB)
    IVECO Daily 70C máme právě ve zvýhodněné akci v turistickém provedení. Pasažérům tento moderní minibus zajišťuje veškerý přepravní luxus. Pohodlné, příjemné a bezpečné cestovní prostředí. Vozidla Daily mají výbornou pověst a zaslouženě jim tak patří přední místo na trhu minibusů.


Slavte s námi a ušetříte
Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK