TURISTICKÝ AUTOBUS MAGELYS

Turistický autobus MAGELYS

Turistické autobusy oblíbené řady MAGELYS vzbuzují na silnicích zaslouženou pozornost. Jejich charakteristickým rysem je nadčasový design a výrazné linie s originálními prvky, které ihned zaujmou a nelze je přehlédnout bez povšimnutí.
Zcela výjimečný je také pohodlný interiér, jeho dokonale precizní zpracování a kvalita používaných materiálů.

Vysoký standard cestování

Turistický autobus MAGELYS je úspěšným pokračovatelem svého modelového předchůdce. Vůz je určen pro dálkovou přepravu osob, především pak pro hromadnou mezinárodní dopravu. Autokar s vysokou přidanou hodnotou doslova vzbuzuje chuť cestovat, neboť pasažéry hýčká maximálním luxusem.

Vyšší standard cestování zabezpečuje kombinace nových technických prvků a technologií. Například unikátní konstrukce střechy s širokými prosklenými oblouky poskytuje cestujícím dokonalý panoramatický výhled do okolí.

Turistický autobus MAGELYS

Nezapomenutelný zážitek z každého výletu

Turistický autobus MAGELYS se vyznačuje prostorným a prosvětleným interiérem. Samozřejmostí je optimalizovaný tepelný komfort a jeho regulace. K dispozici jsou nové technologie: síť Wi-Fi, USB přípojky, elektrické zásuvky a palubní systém pro zábavu cestujících. Interiérový design je plný inovací včetně nového osvětlení se 100% začleněním LED světel.

Individuální řešení na míru

Turistický autobus MAGELYS

Široké možnosti řešení na míru snadno uspokojí jakékoliv potřeby pro pohodlí, odpočinek a radost z cestování. Zajišťují maximální komfort řidiče a pasažérů, ať už jde o design interiéru na přání zákazníka či dodávku palubního zařízení. MAGELYS také umožňuje různé rozmístění sedadel včetně možnosti instalace luxusních sedadel, např. pro přepravu VIP osob.


Provozní vlastnosti, bezpečnost a modelová nabídka

Turistický autobus MAGELYS byl projektován se záměrem snížit spotřebu paliva a uspokojit nejnáročnější požadavky provozovatelů. Splnění těchto cílů zajišťuje unikátní pohonná jednotka s variabilitou převodů zadní nápravy. Autokar je také vybaven špičkovým technologickým zařízením pro oblasti aktivní i pasivní bezpečnosti.

Turistický autobus MAGELYS dodáváme ve dvou délkách 12,2 a 12,8 m. K dispozici je provedení s rampou pro vozíčkáře a vymezeným prostorem pro tělesně postižené osoby.Turistický autobus MAGELYS

 Technické listy a brožury MAGELYS

Produktová brožura


Slavte s námi a ušetříte
Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK