TURISTICKÝ AUTOBUS MAGELYS PRO

Turistické autobusy oblíbené řady MAGELYS PRO vzbuzují na silnicích zaslouženou pozornost. Jejich charakteristickým rysem je nadčasový design a výrazné linie s originálními prvky, které ihned zaujmou a nelze je přehlédnout bez povšimnutí. Zcela výjimečný je také pohodlný interiér, jeho dokonale precizní zpracování a kvalita používaných materiálů.

Vysoký standard cestování

Turistický autobus MAGELYS PRO je úspěšným pokračovatelem svého modelového předchůdce. Vůz je určen pro dálkovou přepravu osob, především pak pro hromadnou mezinárodní dopravu. Autokar Turistický autobus MAGELYS PRO s vysokou přidanou hodnotou doslova vzbuzuje chuť cestovat, neboť pasažéry hýčká maximálním luxusem.

Vyšší standard cestování zabezpečuje kombinace nových technických prvků a technologií. Například unikátní konstrukce střechy s širokými prosklenými oblouky poskytuje cestujícím dokonalý panoramatický výhled do okolí.


Nezapomenutelný zážitek z každého výletu

Turistický autobus MAGELYS PRO se vyznačuje prostorným a prosvětleným interiérem. Samozřejmostí je optimalizovaný tepelný komfort a jeho regulace. K dispozici jsou nové technologie: síť Wi-Fi, USB přípojky, elektrické zásuvky a palubní systém pro zábavu cestujících. Interiérový design je plný inovací včetně nového osvětlení se 100% začleněním LED světel.

Individuální řešení na míru

Turistický autobus MAGELYS PRO

Široké možnosti řešení na míru snadno uspokojí jakékoliv potřeby pro pohodlí, odpočinek a radost z cestování. Zajišťují maximální komfort řidiče a pasažérů, ať už jde o design interiéru na přání zákazníka či dodávku palubního zařízení. MAGELYS PRO také umožňuje různé rozmístění sedadel včetně možnosti instalace luxusních sedadel, např. pro přepravu VIP osob.


Provozní vlastnosti, bezpečnost a modelová nabídka

Turistický autobus MAGELYS PRO byl projektován se záměrem snížit spotřebu paliva a uspokojit nejnáročnější požadavky provozovatelů. Splnění těchto cílů zajišťuje unikátní pohonná jednotka s variabilitou převodů zadní nápravy. Autokar je také vybaven špičkovým technologickým zařízením pro oblasti aktivní i pasivní bezpečnosti.

Turistický autobus MAGELYS PRO dodáváme ve dvou délkách 12,2 a 12,8 m. K dispozici je provedení s rampou pro vozíčkáře a vymezeným prostorem pro tělesně postižené osoby.

Technický a produktový list ke stažení – MAGELYS PRO


Magelys PRO - Cursor 9 Diesel EURO VI

Magelys PRO
Cursor 9 Diesel EURO VI »


Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK